NEWS

„TATUŚKOWIE” – NOWYM SERIALEM POLSATU

Ruszyły zdjęcia do nowej produkcji, której bohaterami są czterej ojcowie. Do świata zdominowanego przez matki wkraczają „Tatuśkowie”, czyli Bartłomiej Kasprzykowski, Kacper Kuszewski, Marcin Rogacewicz i Philippe Tłokiński! Co czeka widzów? Brawurowy humor i historie, które mogą przydarzyć się każdemu. Nowy komediowy serial wkrótce w Polsacie! 

Tytułowymi bohaterami serialu „Tatuśkowie” są przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński). Mają reprezentować różne charaktery i spojrzenia na życie, przy czym w kryzysowych sytuacjach będą łączyć siły i wspólnie stawiać czoła wyzwaniom. Tytułowym bohaterom „Tatuśków” będą towarzyszyć silne, przebojowe kobiety, w które wcielą się Olga Szomańska, Barbara Wypych, Monika Pikuła, Katarzyna Ucherska i Anna Karczmarczyk. – Jak dzielić swój czas między byłą żonę i aktualną partnerkę? Czy da się być panem domu i umacniać tradycyjne wartości, gdy tak naprawdę to żona trzyma stery? Dlaczego tak trudno utrzymać dobre relacje z teściową i jak odnaleźć się w damsko-męskich potyczkach, w których każdy ruch ma znaczenie? Na te pytania niejednokrotnie będą szukali odpowiedzi „Tatuśkowie”.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/polsat-serial-tatuskowie-premiera-obsada-bartek-kasprzykowski-kacper-kuszewski-marcin-rogacewicz-i-philippe-tlokinsk

Reżyseria: Mariusz Malec

Reżyseria castingu: Krzysztof Łączak